SeturSelect

ile her zaman özelsiniz

Kimliğimiz, karakterimiz hayatımıza yansımalı. Yansımalı ki yaşantımızın her anında çevremize, daha da önemlisi kendimize yabancı kalmayalım. Her şeyin hızla yaşandığı bu günlerde belki de seçimlerimizde de artık bu hızın etkisini görüyoruz. Yemeklerimiz, hızla değişen moda akımları belki bu yüzyılın getirisi hızlı yaşam tarzından dolayı standartlaşmaya oldukça yatkın. Çoğumuzun kaçış noktası ise seyahat etmek, tatil yapmak ve bu sürede kendimizi yaşamak için fırsat bulmak. SeturSelect çerçevenin içine sıkıştırılmış bir resim çizmiyor. Hangi renkleri sevdiğimizi öğreniyor, paleti ve fırçayı bize teslim ediyor ve istersek çerçevenin dışına taşabilen seçimler sunuyor. Farklı kişiliklerin istekleri ve bunlara cevap verebilme kabiliyetini yükselen trendlerle, teknolojiyle ve 50 yıllık derin tecrübesiyle destekleyerek bizlere kişiselleştirilmiş programlar yaratıyor. SeturSelect otel seçenekleri, ulaşım alternatifleri, restoran önerileri, vize işlemleri, rehberlik hizmetleri, turlar ve aktiviteler ile sizin için en mükemmel seyahati ince ayrıntılara dikkat ederek ve ustalıkla tasarlıyor. Yapmanız gereken tek şey tamamen sizin için yaratılan tatil dünyasında seyahatinizin keyfini sürmek ve kendinizi yaşamak.

SeturSelect

1 Yaşında

En iyi tatili sunmak için çıktığımız bu yolculukta sizler için yarattığımız turlarla yaşadığınız mutluluğunuzu paylaştık. Birçok turda farklı tatları, ayrı heyecanları deneyimlerken sizlerle birlikteydik. Ayhan Sicimoğlu ile Cote d’Azur turuyla Fransız Rivierası’nın lüks ve romantik tatil dünyasını keşfettik. Nice, Cannes ve St. Tropez bu yolculuğumuzun nadide durakları oldu. Orta Avrupa’nın kalbindeki kadim şehir Viyana’da noeli karşıladık. Yerel tatların eşliğinde noel şarkıları dinledik. Ayhan Sicimoğlu ile birlikte birer lezzet kâşifi olup Gubbio ormanlarında beyaz trüf mantarının peşine düştük, ünlü şef Massimiliano Poggi’nin SeturSelect misafirleri için hazırladığı menü ve şarapla lezzet şöleni yaşadık. Kişiye özel safari turları ile aynı gezegeni paylaştığımız canlılara kendi bakış açımızdan bir pencere araladık. Farklı hayatlara dokunduk. Mükemmel turlar ile SeturSelect ailesi biraz daha genişledi.

SeturSelect önümüzdeki dönemde de sizin için özel turlarla tatillerinizi renklendirecek. Yeni dünyaların kapılarını birlikte aralayacağız. Serra Yılmaz ile Toskana’nın yemyeşil tepeleri, birbiri ardına sıralanmış şarap bağları ve zeytinliklerinin arasında bir yolculuğa çıkıp, ortaçağdan selam getiren şatoların gölgesinde dinleneceğiz. Amerika Niagara şelalesinde coşkuyu hissederken, Napoli Amalfi kıyılarında büyülü bir manzaranın eşliğinde sarp kayalıklarda kurulmuş kasabalarda dolaşacağız. Hindistan Diwali festival turu ile eğlenirken, Kaplan safarisi ile maceraperest ruhlara sesleneceğiz. Dolu dolu tasarlanan ve her birinin sizi özel hissettireceği yepyeni turlarla tatil keyfinizin eşsiz olması ve hiç unutulmaması için çalışacağız.

SeturSelect sunduğu özel turlarla ince ayrıntılarına dek tasarlanmış bir tatil deneyimini önünüze seriyor. Size sadece tatilinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

Karşı kıyıdaki

cennet

Adriyatik’te bir mola:

Corfu

Corfu Yunanistan’ın farklılık vadeden adalarından. Harika doğası ve kültürel mirası kesinlikle sizi etkileyecektir. Adadaki eski şehir Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alıyor. Saint Spiridan Kilisesi de adanın görülmeden dönülmemesi gereken yerlerinden biri. Almyros Plajı’nda sapsarı kumların üzerinde uzanmak Corfu tatilinizin vazgeçilmezlerinden olacak.

Yunanistan adeta bir adalar cenneti. Öyle ki neredeyse bütün adaları dünyaca ünlü birer turizm markası durumunda. Öncelikli duraklarımız Akrapolis’e ufuklardan selam veren iki ada; Hydra ve Spetses. Hydra romantizmle özdeşleşmiş bir ada. Adada hiç motorlu araç yok. Mandraki, Bisti, Vlychos, Spilia ve Limnioniza gibi gözde plajlara kiralayacağınız bisiklet, eşek veya botlarla ulaşabilirsiniz. Geçirdiğiniz güzel günün akşamında Leto Hotel’de yorgunluğunuzu atabilir ve ada mutfağı lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Spetses, Hydra’nın güneyinde konumlanmış küçük bir ada. Gemiden adımınızı attığınızda, Poseidonion Hotel’in taş binası size merhaba diyor. Spetses diğer adalardan farklı olarak yeşil bir görüntüye sahip. Spetses’te kesinlikle Cave Bekiris deniz mağarasında yüzmeli, Argosaronikos Körfezi’nin eşsiz manzarasını seyretmeli ve adanın ünlü plajı Zogeria’nın tadını çıkarmalısınız.

Ege’de bir dizi inci:

Kikladik Adaları

Ege Denizi’nin tam ortasında bulunan Paros ve Naxos adaları keşfetmeniz için sizleri bekleyen, birbirlerine komşuluk eden takımadalar.
Paros diğer Yunan Adaları’nın aksine daha şehirleşmiş bir ada ve bu durum tatilinize ayrı bir tat katıyor. Paros’ta deniz, güneş ve tarih bir arada. Roma medeniyetinin izleri sıklıkla karşınıza çıkıyor. Tarih ve doğanın tadını çıkartırken yerel şaraplardan tatmayı da unutmayın.
Dar sokakları ve bembeyaz şirin evleriyle Naxos, Paros Adası’nın hemen arka bahçesinde bulunuyor. Apollon heykeli ve Venedik Kaleleri ada tarihine kapı aralarken, Aliko ve Agios Anna gibi birbirinden güzel plajları da sizin için bekliyor. Apollon Tapınağı’nın tanıklığında izlediğiniz harika gün batımının ardından adanın gözde hotellerinden Naxion Collection’da konaklayabilirsiniz.

Antik yarımadanın tatil cazibesi:

Mora

Mora Yarımadası’nda tatilinizi keyifle yapabileceğiniz iki önemli nokta: Porto Heli ve Costa. Mora Yarımadası’nın kuzeyindeki Porto Heli birçok yat tutkununun uğrak adresi. Limanda birçok lüks yatı demirlemiş durumda görebilirsiniz. Biraz açıklardaki dalış etkinliklerine katılarak Ege’nin altının da keşfedilecek bir hazine olduğunu anlayacaksınız. Tatiliniz boyunca sizi Mora Yarımadası’nın antik dünyasına motive edecek mimarisiyle Amanzoe Hotel misafir edebilir. Sizi bekleyen diğer nokta Adriyatik kıyılarındaki Costa. Kendinizi Adriyatik sularına bırakıp rahatladığınız, kimi zamansa Costa’nın tarihi dokusunu ruhunuzda hissettiğiniz maceralarınız arasında, dinlenip güzel vakit geçirebileceğiniz Costa Navarino Hotel buradaki eviniz olmaya aday. Mora antik çağdan taşıdığı mirası ve oldukça bonkör davrandığı tatil seçenekleriyle sizlere paha biçilemez anılar biriktirmeyi vadediyor.

Kuzeyi Keşfeden

Cruise Rotaları

Odin’in

denizinde eşsiz bir keşif…

Baltık Denizi’nin esrarengiz sularında yaşayacağınız eşsiz bir deneyim. Kopenhag’tan başlayıp Stockholm’de noktalayacağınız, eskiden Vikinglerin yelken açtığı aynı sularda hayal gibi bir gemiyle yol alıp koyları, kıyıları keşfedebileceğiniz harika bir hafta sizi bekliyor. Kopenhag’tan demir aldığınız yolculuğunuzun ilk durağı Berlin Wardemunde. Alman liman kentinde alışveriş yapıp birkaç hoş mekanda yeni dostluklar kurarak geçireceğiniz günün ardından Baltık Denizi’nin serin sularında Estonya Tallinn’e uzanan deniz yolculuğuna başlıyorsunuz. Başkent Tallinn sokaklarında yapacağınız bir turla küçük Baltık ülkesi Estonya’yı tanıma fırsatı buluyorsunuz. Turunuzun tam orta noktasında Kuzeyin Venedik’i, Saint Petersburg sizi misafir ediyor. Rusya’nın benzersiz güzellikteki bu şehrinde 18 saatin üzerindeki gündüz süresi ile beyaz bir gecenin tadını çıkarabilirsiniz. Baltık turunuza Helsinki ile devam ediyorsunuz. Fin kültürünü tanıyabileceğiniz ve hatıralar biriktireceğiniz birkaç saat sonrasında bu harika deneyimin son durağı Stockholm’e varıyorsunuz.

Bütün bu masalsı yolculuğunuzda Oceania Cruises firmasının 6 yıldızlı Oceania Marina gemisi ve 800 personeli sayesinde Baltık denizinin keyfini en üst noktada çıkarıyorsunuz.

Doğanın hediyesi:

Norveç Fiyortları

Norveç’in harika doğasını sergilediği vadilerin en derin noktalarına doğru sokulan Kuzey Denizi’nin size sunacağı farklı bir yolculuk Norveç fiyortları turu. Norveç kıyıları coğrafi yapısı bakımından birçok fiyorda sahip ve kesinlikle her birinin tek tek keşfedilmesi gerekli. Fiyort turunuz Danimarka Kopenhag kıyılarından başlıyor. Dünyanın ve Geiranger şehirlerini ziyaret ediyorsunuz ve buradaki fiyortlarda doğanın insanoğluna ne kadar cömert davranabileceğine tekrar tekrar şahitlik ediyorsunuz. Sarp yamaçlardan çağlayarak denizle buluşan sular ve başınızı kaldırıp baktığınızda bembeyaz bir taç takmış gibi duran karlı tepeler sıra sıra uzanarak mükemmel tablolar

başka bir bölgesinde karşılaşmanızın mümkün olmadığı manzaraları bu tur sayesinde bir hafta boyunca deneyimleme fırsatı buluyorsunuz. Yolculuğunuzun ilk yarısında sırasıyla Skagen, Bergen, Hellesylt oluşturuyor. Turun ikinci yarısında Alesund ve Flaam şehirlerine ev sahipliği yapan fiyortlarda dolaşıp Kopenhag’a dönüş yolculuğunuza başlıyorsunuz.

Bütün tur boyunca Silver Sea şirketinin en güzel gemilerinden biri olan Silver Whisper, sunduğu hizmetle bu mükemmel deneyimi sizler için unutulmaz kılıyor.

Karlar ülkesinde bir yolculuk…

Alaska Turu…

Alaska’nın çetin kış şartlarının biraz mola verdiği, doğanın yavaş yavaş kıpırdanmaya başladığı Temmuz döneminde bölgeyi tanıyacağınız bir yolculuk sizi bekliyor. Yavaşça yukarılara çekilen kar örtüsü Alaska’nın hiç görmediğiniz bir yüzünü sizlere sergiliyor. Vancouver – Anchorage kıyı hattındaki Ketchikan, Juneau, Skagway ve Sitka duraklarında Alaska’nın tadını çıkarabilirsiniz. Turun en büyüleyici anlarını görkemli Hubbard Buzulu’nu ziyaret ettiğinizde yaşayacaksınız.

Bu unutulmaz yolculuğunuz Regent firmasının Seven Seas Mariner adlı gemisinin farkıyla en iyileriniz arasında yerini alacak.

Avrupa’dan

Deniz Lezzetleri

Denizin sunduğu lezzetler birçoğumuzun tutkusu. Şimdi sizleri bu doyuma ulaştıracak Avrupa’nın deniz ürünleri sunan gözde mekanlarıyla tanıştırıyoruz. Deniz ürünleri lezzet ve sunumunda uzmanlaşmış The Seafood Bar, Chez Albert, La Co(o)rniche ve 5 Oceanos lezzet albümünüze mükemmel kareler ekleyecek.

Lezzetin mutfağına göz atın

The Seafood Bar

Amsterdam, Hollanda

The Seafood Bar Amsterdam’ın 3 farklı yerinde hazırladıkları lezzetli deniz ürünlerini sunan bir restoran. The Seafood Bar’ın her çeşit deniz ürünü bulabileceğiniz menüsünün yanında zengin şarap menüsünden de seçim yapma şansını da bulabilirsiniz. Bol ışıklarla dizayn edilmiş ferah mekanlarında istediğiniz siparişi verip gerek barda gerekse mutfaklarında yiyeceğinizin hazırlanışına tanık olabilirsiniz. Şeffaf ve mükemmel servisin bir prensip haline geldiği The Seafood Bar’da şefin spesiyali domates soslu midye eşliğinde hazırlanan taze balık ve deniz kabukluları kombinini mutlaka denemelisiniz.

Atlantik esintileriyle gelen lezzet…

Chez Albert

Biarritz, Fransa

Atlantik Okyanusu’nun ferah havası, hemen kıyısında misafirlerini ağırlayan Chez Albert’in hem sunduğu yemeklere hem de mekanın kendisine yansımış. Avrupa’da deniz ürünlerini tadabileceğiniz en keyifli restoranlardan biri. Atlantik kıyısında yaptığınız kısa bir gezintinin ardından tanıdığınız lezzetlerin yöresel dokunuşlarla yeniden yorumlanıp nasıl farklı bir esere dönüştüğünü tatmak sizi de şaşırtacak. Ustalıkla hazırlanan klasik tarifler, yorumladığı yeni lezzetlerle Guide Champerard, Gault et Millau ve 2016 Michelin Guidebook’ ta yerini almış bir restoran. Chez Albert’a ziyaretinizde Sesame Buerre Blanc sos ve kıyılmış soğan ile sunulan morina balığını tadabilirsiniz.

Ödüllü lezzetlerle tanışın…

5 Oceanos

Porto, Portekiz

5 Oceanos Restoranı’nın bütün deniz ürünlerini bulabileceğiniz menüsünde geleneksel tarzda hazırlanmış tarifler de önemli bir yer tutuyor. Restoranın çevre düzenlemesi, dekoru oldukça davetkar ve yaşayacağınız lezzet deneyimini kat kat arttıracak şekilde düşünülmüş. Et menüsü de bulunan 5 Oceanos’ un asıl uzmanlık alanı geleneksel bir yorumla servis ettikleri taze balık ve zengin soslarla tatlandırılan deniz kabukluları. Öyle ki 5 Oceanos ’un ziyaretçileri restoranın 2015 Trip Advisor mükemmel yemek ödülünü almasını sağlamış.

Beyaz şarap ve balığın uyumunu yaşayın…

La Co(o)rniche

Arcachon, Fransa

Bordo yakınlarında Arcachon’da ki La Co(o)rniche, Biskay Körfezi’nin eşsiz manzarası ve en az o kadar mükemmel deniz ürünlerini size sunuyor. Atlantik Okyanusu’na karşı yerinize oturup La Co(o)rniche’in sizler için hazırlayacağı taze deniz ürünlerinden bir kombin yapabilirsiniz. Yemeğiniz içeride sizin için hazırlanırken yaklaşık 400 çeşit şarabın bulunduğu şarap menüsüne göz atmak çok doğru bir seçim olacaktır. Masanızda yerini alan taptaze yemeğiniz, şarabınız ve eşsiz manzara hafızanıza kazınan mükemmel bir anı olacaktır. Okyanus kokusunu her aldığınızda La Co(o)rniche anınız canlanacak ve tekrar tekrar bu lezzet deneyimini yaşamak isteyeceksiniz.

Güneyin yükselen yıldızı

Robinson Otelleri

Turizm cenneti güney sahillerinde size sunulan mükemmel hizmetin yanında duygularınıza da dokunan bir deneyim sunuyor. Özel hissettirecek ve tatil beklentilerinizi eksiksiz sunabilecek 4 farklı lokasyonda Robinson Otelleri sizi bekliyor.

En sevdiğiniz aile dostunuz olmaya aday

Robinson Club Pamfilya

Konfor ve rahatlık… Robinson Pamfilya Otel’de yapacağınız tatilin anahtar kelimeleri. Side Antik Kenti’nin hemen yanında muhteşem doğanın çevrelediği son derece modern bir tesis. Standart odaların yanında ailenizle birlikte kalacağınız aile odaları da mevcut. Robinson Club Pamfilya aslında adeta bir çocuk cenneti. Onlar için özel tasarlanmış havuzların yanında, kendi seçimlerini yapabilecekleri sağlıklı ve gelişimlerine yardımcı yiyeceklerin sunulduğu çocuklara özel restoran da hizmet vermeye hazır. Birlikte çıktığınız tatillerde tüm aile bireylerinin harika vakit geçirebildiği, siz iş yaşamınızın yorgunluğunu atarken çocuklarınızın da güven içinde eğlenebileceği bir tatili bulabilirsiniz. Deniz tesise o kadar yakın ki neredeyse odanızdan dışarı adım attığınızda Akdeniz’in berrak sularıyla buluşuyorsunuz. Dilerseniz tertemiz plajın tadını çıkarabilir veya açık havada mükemmel manzara eşliğinde formunuzu korumak için eğitmenlerle birlikte spor yapabilirsiniz. Günün sonunda otelin spa merkezinde rahatlama fırsatı bulabilirsiniz. Görüşmek için sabırsızlandığınız aile dostlarınızdan biri olmaya aday Robinson Club Pamfilya, Side’de sizi ağırlamak için bekliyor.

Gençlik enerjinizi tazeleyin

Robinson Sarıgerme Park

Ege’nin en özel tatil noktalarında biri. Robinson Sarıgerme Park Dalaman’ın harika sularında dilediğiniz su sporlarını yapma imkanı bulacağınız, içinizdeki gençlik ateşini tekrar harlayacak bir tatil sunuyor. Hem konforlu bir tatil arıyor hem de adrenalin dolu yelken, sörf ve katamaran gibi su sporlarında kendinizi denemek istiyorsanız adresiniz kesinlikle burası olmalı. Konfor ve eğlencenin yanında size Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini sunan otelin Das Edel isimli restoranı bolca vakit geçirmek isteyeceğiniz mekanlardan biri olacak.

Robinson Club Nobilis’te

huzurla dolun

Tecrübeli ekibi ile misafirlerine en iyi hizmet kalitesini sunmayı hedefleyen Robinson Club Nobilis, eğer huzurlu bir tatil arzuluyorsanız sizin için biçilmiş kaftan. Modern tesislerinde Belek’in sunduğu muhteşem denizin keyfini çıkarın. Golf ilgisi olan misafirleri içinde Robinson Club Nobilis’in sizlere bir sürprizi var. 18 delikli sahasında golf kariyerinizin en iyi vuruşlarını yapacağınızdan eminiz. Bununla birlikte Belek doğasında yapacağınız uzun ve huzur dolu yürüyüşler tazelenmeniz için bir fırsat. Robinson Club Nobilis huzur dolu bir tatilin yanında damak zevkine düşkün ziyaretçilerini de tabii ki unutmuyor. Seçkin dünya mutfaklarının baş tacı lezzetleri sizi oldukça mutlu edecektir.

Durmak bilmeyenlerin tercihi:

Robinson Club Çamyuva

Hareket etmeden duramayan, aksiyonu bir yaşam tarzı olarak benimseyenlerin tek adresi olmaya aday bir tesis. Zeytin ağaçlarının gölgesinde denizle iç içe olan konumu, Toros Dağları’nın taptaze havasıyla birlikte sizlere yapabileceğiniz birçok aktivite sunuyor. 12 tenis kortu ve atıcılık hünerlerinizi sergileyebileceğiniz okçuluk sahasıyla mini bir olimpik tesis adeta. Kıyıdaki güzelliklerin yanında keşfedebileceğiniz harika bir de su altı macerası sizi bekliyor. Robinson Club Çamyuva ’nın misafirlerine sunduğu dalış imkanıyla yeni bir dünyayı keşfe çıkabilirsiniz.

Robinson Otelleri en doğru tabirle tüm misafirlerine yönelik seçenekleri sunabilen bir tatil cenneti. Alıştığınızın çok üzerinde bir tatil deneyimi için hiç beklemeden size en çok hitap eden otelde rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.

Balayı

Rüyası

Meksika - Tulum’da

beyaz kumlarla dans

Dünyanın en güzel plajlarından birinde konumlanmış, hayatınızın en özel tatilini unutulmaz kılacak Hotel Mi Amor Meksika Tulum’da sizi bekliyor. Odanızın penceresinden görünen Karayip Denizi’nin eşsiz manzarasıyla balayı tatilinizi renklendirin. The Beach Tulum’da bembeyaz kumların sardığı kumsalda denizin keyfini çıkarın. Romantizmi derin derin soluduğunuz otelde partnerinizle birlikte salsa dersleri alıp gösterilere katılın ve uyumunuzu herkese gösterin. Tulum kayalıklarında jazz melodilerine eşinizin gözlerinin içine bakarak eşlik edin. Birlikte çıkacağınız keşif gezileri ile Maya dünyasını tanıyın. Kısacası balayınız için düşlediğiniz her ayrıntıyı Hotel Mi Amor’da bulacaksınız.

Fiji Adası

yeni bir hayat, yeni bir dünya

Fiji Laucala Adası adeta ortak bir hayatın ilk adımını atmanız için yaratılıp Pasifik Okyanusu’na yerleştirilmiş. Okyanusun ortasında bir nazar boncuğu gibi duran bu adada neredeyse yapabileceklerinizin sınırı yok. Laucala Resort sunduğu imkânlarla hem adanın hem de balayınızın unutulmaz olmasını sağlıyor. Bu cennet köşesi yerde dilerseniz partnerinizle birlikte geleneksel Fiji ejder salları ile romantik bir gezinti yapabilirsiniz. Golfe ilginiz varsa veya bundan sonra olmasını istiyorsanız doğa ile iç içe geçmiş golf sahası başlangıç için mükemmel. Belki de dalış hocaları ile birlikte Laucala su altı dünyasını ziyaret edebilir, bir şahin gagalı kaplumbağanın evine misafir olabilirsiniz. Laucala Resort huzur ve konforlu bir ortam, doğa da rüya gibi kareler sunarken size sadece romantik anların keyfini sürmek kalıyor.

Bali’de

tropik balayı

Bali’nin Ubud bölgesinde bulunan Four Seasons Sayan yeni evlenen heyecanlı çiftlerin seçebilecekleri mükemmel balayı adreslerinden biri. Bali’nin tropik doğasında, yerel tatlarla iç içe bir tatil. Four Seasons misafirlerini memnun etmek için oldukça geniş yelpazede seçenekler sunuyor. İsterseniz yerli çiftçilerle birlikte yerel ürünlerin yetiştirilmesiyle ilgili dersler alabilir, onların bir gününe tanık olabilirsiniz ya da Ayung Nehri’nde yapacağınız raftingle heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz. Otelinize dönüp balkonunuzdaki mini havuzun içerisinden Sayan doğasının size söylediği şarkıyla dinlenmek sizin için paha biçilemez anlardan biri olacaktır. Belki de eşinizle birbirinize hazırladığınız ilk romantik yemek buradaki aşçılık etkinliklerinde öğrendiğiniz bir menü olabilir. Ama kesinlikle tesisin çatısındaki lotus göletinde muazzam manzara eşliğinde baş başa romantik bir akşam yemeği yemeden dönmeyin.

Zanzibar’da

romantizm

Afrika’nın güneşi ilk kucaklayan kıyılarından birinde harika bir balayı geçirebileceğinizi hayal ettiniz mi? Zanzibar Adası’nın doğu kıyılarındaki Baraza Resort & Spa size hayallerinizin de ötesinde bir balayı tatili sunuyor. Okyanusa nazır bir villada, palmiyelerin gölgesinde otururken okyanusun üflediği hafif meltemle rahatlayıp, sizin için hazırlanan yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Otelde çift olarak paylaşabileceğiniz birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Kite board, sörf gibi su sporlarının yanında adanın el değmemiş güney doğu kıyılarında okyanusun altındaki yaşamı kısa bir keşfe çıkmak için dalış etkinliklerine katılabilirsiniz. Otelin balayı çiftlerine özel olarak sunduğu birçok sürpriz de sizi oldukça memnun edecektir. Romantik ve aktiviteyle dolu günlerinizin yorgunluğunu spa merkezinde Svahili aromalarını içeren yağlarla yaptırdığınız masajla atarak her seferinde yenileneceksiniz ve tatilinizin her günü ilk gününüz gibi olacak.

En yeni

trendler!

The Vegist:

Sağlıklı beslenmede yeni bir konsept

The Vegist koruyucu, kimyasal ve hayvansal katkılardan uzak durarak yaşamayı seçenlere yaşam tarzlarını destekleyecek çözümleri sunan ürünlerle geliyor. Laktozsuz, glütensiz, renklendirici ve ilave şeker barındırmayan The Vegist ürünleri fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığınızı korumanızda bir numaralı desteğiniz olacak.

Tarzı koruyan yenilik:

Polaroid Pop

Polaroid 80. yılında dijital kaliteyle fiziksel fotoğrafı birleştiren yeni bir ürünle dikkatleri çekiyor. Polaroid Pop 1080p Full Hd çekim yapma özelliği de bulunan 20 Mp kamerasıyla mükemmel kareler yakalamanızı sağlıyor ve alışılagelmiş beyaz çerçeveli 10x7 cm boyutlarında alabileceğiniz baskısıyla anılarınızı anında elinizde tutabilme imkânı sağlıyor. Ayrıca Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı özelliği sayesinde fotoğraflarınızı anında akıllı cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Tatil şıklığınızı tamamlayın:

Moncler – Gözlükler

Kayak gözlüklerinden esinlenerek tasarlanan ve 1950’lerden pırıltılar yansıtan Moncler güneş gözlüğünüz vazgeçilmez aksesuarlarınızdan en göz alıcısı olmaya aday.

Louis Vuitton Fashion Eye:

Modacı gözünden seyahat fotoğrafları

Moda devi en yetenekli moda fotoğrafçılarının objektifleriyle 5 ünlü destinasyonu her biri için yüzü aşkın fotoğrafla anlatıyor. Miami’ye Guy Boardin, Paris’e Jeanloup Sieff, Şangay’a Wing Shya, Kaliforniya’ya Kourtney Roy ve Hindistan’a Henry Clarke’ın modacı bakış açısıyla göz atmaya ne dersiniz?

Burberry Lip & Cheek

Her an kendine özen gösteren, bakımlı kadınların bir numaralı makyaj malzemesi olmaya aday. Hiçbir zaman yanınızdan ayırmayacağınız Burberry Lip & Cheek’in yumuşak dokunuşu ve çekici renkleriyle yanaklarınız ve dudaklarınız her zaman göz alıcı.

Nikki Beach Resort & Spa

Dünyanın önemli turizm noktalarında lüks bir tatili misafirlerine sunan Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da da misafirlerini ağırlıyor. Otelin misafirlerine gösterdiği ilgi ve sunduğu kaliteli hizmet ile adının trendler içinde değerlendirilmesi hiç şaşırtıcı değil. Üzerinde kurulduğu küçük yarımadada lüks villalarla size hak ettiğiniz o ayrıcalıklı tatili yaşamanız için mekân ve deneyimleri sunuyor. Tatlı gün batımı manzarasına karşı hem deniz hem de havuz keyfini bir arada bulabileceğiniz eşsiz zamanlar burada sizleri bekliyor.

Bozburun Yacht Club

Muğla’nın eşsiz koylarında yat tutkunlarının en gözde mekanlarından biri. Ruhu denize ait olanların birbirini tanıdığı, deluxe, dubleks ve özel plaja sahip villalarıyla misafirlerine rahat ve özel bir tatil sunan Bozburun Yacht Club son dönemlerin yükselen tatil noktalarından biri.

Miam Restoran & Bar

Bodrum

Bodrum Türkbükü’nde her zaman eğlenceli ve her zaman kaliteli zamanlar sunan Miam Restoran & Bar yolunuz düştüğünde kesinlikle uğramanız gereken bir adres. Denizin hemen kenarında ki konumu, samimi atmosferi ve zevkle icra edilen müzik, lezzetli bir yemek ve ardından içilen birkaç kadeh içkiden çok daha fazlasını sunuyor.

Hotel Caeli

Çanakkale

Çanakkale Eceabat’taki otel tarihle yoğurulmuş, mükemmel doğayla çevrelenmiş bir noktada kurulmuş. Hotel Caeli tarih sever konuklarına bölgenin tarihi dokusu sebebiyle doyumsuz bir tatil sunuyor. Bunun yanında çok geniş bir alanda yetiştirip elle hasat ettikleri üzümlerle yaptıkları şaraplar da uzmanlık alanları. Otelde geleneksel yöntemlerle Fransız meşe fıçılarda fermente ettikleri şaraplar hakkında ilgi çekici bilgiler alabilirsiniz.

Museum Hotel

Kapadokya

Masalsı Kapadokya’da vadinin büyülü havasını lüks suitlerinin dekorlarına hatta taş duvarlarına yansıtmış bir tesis. Ülke ve Avrupa çapında kazandığı onlarca ödül de nasıl bir tatil geçireceğinizle ilgili kısa bir ipucu veriyor. Oradayken bir sanat galerisinde tatil yapıyormuş hissini tatiliniz boyunca yaşayacağınız Museum Hotel, sizi de büyülemek için Kapadokya’da bekliyor.

Setur yeni ofisiyle

Bağdat Caddesi’nde

Birçok noktada faaliyet gösteren satış ofislerimize bir yenisini ekledik. Artık en keyifli tatil seçeneklerimize, güler yüzlü ve tecrübeli Setur seyahat danışmanları eşliğinde Bağdat Caddesi numara 439’daki yeni şubemizde ulaşabilirsiniz. Tüm zevklere hitap eden Yurt Dışı Turları, deniz tutkunlarının vazgeçilmezi eşsiz Gemi Seyahatleri ve benzersiz bir tatil planlayanlar için Kişiye Özel Seyahat Tasarımı yeni şubemizde gezginleri bekleyen başlıca ürünler.Yurt içi seyahatinizde konaklayacağınız en doğru otel seçeneğini size sunmak, en ilgi çekici Kültür Turu’nu sizinle buluşturmak için yeni şubemizde sizi bekliyoruz. Ayrıca uçak bileti rezervasyonlarınız ve vize işlemleriniz gibi seyahatiniz süresince ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda Setur Cadde haftanın 7 günü hizmetinizde. Gün geçtikçe büyüyen Setur dünyasını keşfetmek için yeni şubemize davetlisiniz.

Adres:  Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi
No: 439 Kadıköy / İstanbul
Telefon: (216) 227 11 00
Çalışma Saatleri: Hafta içi ve Cumartesi 09:00-22:00 / Pazar 11:00-17:00


Diğer Sayılar