Yeni Yılda Yeni Rotalara

SeturSelect'le

Dördüncü yılımızı karşılayacağımız 2020'de, yine seyahatseverlerle birlikte yeni tatil hikayeleri yazacağız. Yeni yılda da rotamızı farklı kültürlere, dünyanın dört bir tarafındaki doğa harikalarına ve seyahat deneyimlerine çevireceğiz.Tanıştığımız günden bugüne oluşturduğumuz "deneyim seyahati" kavramını bu yıl bir adım ileriye taşıyacak ve tatil hayallerinizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Seyahat danışmanlarımızın sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş seyahat planlarıyla yeni anıları birlikte biriktireceğiz ve bundan sonra da seyahatin sadece seyahat olmadığını bilerek ve bunu misafirlerimize de yaşatarak yolculuğumuzu sürdüreceğiz. Yeni yılın bu ilk sayısında sayfalarımız seyahatseverlerin ilgisini çekecek konularla dolu. SeturSelect ve Setur Yurt Dışı Turlar Müdürü Yeşim Özaltay'ın gözünden Meksika'yı tanıyacak, Toskana'dan St.Petersburg'a, Laponya'dan Viyana'ya, özel olarak tasarlanmış popüler turlarımız hakkında bilgi alacağız. Ayrıca dünyanın en prestijli cruise firmalarından biri olan Regent Seven Seas'i, yurt içi ve yurt dışından lüks otelleri sayfalarımızda bulacaksınız. Hayallerinizin seyahatine uzanan yolculuğunuza başlarken keyifli okumalar dileriz.

"Uzakrota Travel Summit"e

Katıldık

Geçen sene olduğu gibi bu sene de, ülkemizin en etkili turizm buluşmalarından biri olan Uzakrota Travel Summit 2019'daydık. Bu yıl 150 üst düzey konuşmacıya, S00'den fazla markaya, l00'den fazla stant katılımcısına ev sahipliği yapan organizasyon, Türkiye ve çevre ülkelerden seyahat acentelerini, turizm teknoloji firmalarını, otelleri, turizm sektörüne yönelik hizmet veren ajansları ve bloggerları bir araya getirdi. Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, "Turizm'de Trend Ne Demek? Trend Denilince Akla Ne Gelir?" başlıklı panelde konuşmacı olarak yer aldı. Oktay Temeller konuşmasında: "Setur olarak trendlerin peşinde koşan değil, trendleri belirleyen bir markayız ve bunun temelinde sürdürülebilir ve kalıcı işler yapmak yatıyor." diyerek her trendin "iyi" olmadığının altını çizdi. Bu yılki etkinlikte aynı akşam düzenlenen ödül töreninde Setur, Uzakrota Özel Ödül'üne değer görüldü ve ödülü Setur adına Bireysel Offline Satış Kanalları Müdürümüz Andaç Erarabacı aldı.

2019 İstanbul Marka Konferansı'nda

Yerimizi Aldık!

Çırağan Palace Kempinski'nin saray binasında bu yıl 20.'si düzenlenen, Türkiye'nin en büyük iş platformu Marka Konferansı, 18-19 Aralık'ta gerçekleştirildi.

Setur olarak bu yıl da pazarlama dünyasının trendlerini belirleyen ve markaların geleceğini yapılandıran konferansın sponsorları arasında yer aldık. Teması "İstanbul" olan konferansta kişiye özel seyahat kavramını sunduğumuz SeturSelect markamızın özel oturumunda Mısır, St.Petersburg ve Lübnan gibi deneyim turlarımızda bize eşlik eden Prof. Dr. İlber Ortaylı konuşmacı olarak yer aldı. Gazeteci Deniz Bayramoğlu moderatörlüğünde "İstanbul'u Hak Etmek" başlıklı söyleşiye katılan Ortaylı, "Kadıköy'de oturup Süleymaniye'yi bilmeyen İstanbullu olamaz" diyerek, İstanbul'u hak etmek için şehri iyi tanıyor olmanın altını çizdi.

Eskiden İstanbul'da yaşayanların şehirde olup biteni takip ettiğini, insanların yol tariflerini şehrin önemli merkezine göre verdiğini anlatan Ortaylı, artık yol tariflerinin alışveriş merkezlerine göre verildiğini, bunun da medeniyetsizlik olduğunu söyledi. İstanbul'un fazla nüfus altında ezildiğini anlatan Ortaylı, bu nedenle şehrin ne havasının ne suyunun övülünelecek bir yanı kalmadığını dile getirdi. İstanbul'u hak etmek için Türkçe'ye sahip çıkmamız gerektiğini anlatan Ortaylı, edep erkan olmadan, dilini iyi kullanmadan bu şehri hak edemeyeceğimizi vurguladı. İstanbul'a dair düşüncelerini, bilgi birikimini dinleyicilerle paylaştı. Bu yıl da böylesine önemli bir organizasyonun destekçisi olmaktan büyük mutluluk duyduk.

Profesyonelin Gözünden

SeturSelect ve Setur Yurt Dışı Turlar Müdürü Yeşim Özaltay

Antik Dünyanın Gizemi, Doğanın Büyüsü

MEKSİKA

Cancun'dan Mexico City'e, Playa Del Carmen'den Chichen ltza'ya Orta Amerika'nın en dikkat çeken ülkelerinden biri olan Meksika'yı tüm güzellikleriyle, Yeşim Özaltay'ın bakış açısından keşfediyoruz.

Orta Amerika'nın Kültür Zirvesi

Mexico City

Meksika'nın sıcak kanlı insanlarla dolu kalabalık başkenti Mexico City kültürel olarak değerlendirildiğinde dünyanın önde gelen şehirlerinden biri olarak öne çıkıyor. Aztek, Maya, Olmek ve Toltek medeniyetlerine ev sahipliği yapan bu şehir için kültür başkenti ifadesi aslında şaşırtıcıbir ifade değil. Burada görülebilecek antik kentlerin yanı sıra Meksika kültürünü daha yakından tanıyabileceğiniz sayısı 150'yi aşan müzeler de her gün yüzlerce turisti ağırlıyor. Bu müzeler içerisinde en dikkat çekenlerden biri Meksika Ulusal Arkeoloji Müzesi. Dünyanın en büyük arkeoloji müzeleri arsaında gösterilern kurum, içinde sergilenen eserlerle Meksika tarihine ışık tutuyor. Şehrin önemli bir noktası da Amerika'nın en büyük meydanları arasında yerini alan Zocalo. Meydanda yaptığınız ufak bir gezintide sanki iç içe geçmiş zaman katmanlarının oluşturduğu bir boyutta yürüyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz. Çünkü bu meydanda modern mimar eselerin yanı sora Azteklerden de, 19.yüzyıldan da, 16.yüzyıldan da eserler yan yana bulunuyor. Başkanlık Sarayı, Metropolitan Katedrali ve Azteklerden kalan Templo Mayor meydanda görülmesi gereken eserlerin yalnızca birkaçı. Tarihi ve kültürel zenginliğiyle Zocalo Meydanı bütünüyle UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alıyor. Ayrıca Old City bölgesinde yer alan Zocalo Central Hotel konaklama için tercih edebileceğiniz en güzel otellerden biri. Eğer başka bir konaklama planınız varsa bile otelin terasında şehir manzarası eşliğinde bir yemek yiyebilirsiniz. Meksika mutfağının meşhur lezzetlerinden biri olan Tapas tadımı için de Limosneros Mexico City'nin dikkat çeken mekanlarından biri olark öne çıkıyor.

Tarihin derinliklerine doğru bir yolculuk

Teotihuacan ve Chichen Itza

Köklü bir tarihin beşiği Meksika'nın en gözde adresleri düşünüldüğünde Teotihuacan ilk akla gelen yerler arasında bulunuyor. Milattan önce 2000'li yıllara kadar uzandığı düşünülen bir tarihe sahip antik kent 20² km bir alan üzerinde yer alıyor. Antik kentin en önemli yapıları da Ayve Güneş Piramitleri. Astroloji ve din merkezi olarak ünlenen antik kentte 248 basamak tırmanarak Güneş Piramidi'nin tepesinde yeryüzünün en güzel gün batımlarından birine şahit olabilirsiniz. Chichen ltza da Meksika'nın tarihi söz konusu olduğunda listenizin başlarında yer alması gereken bir çekim noktası. Maya Uygarlığı'ndan birçok iz barındıran Yucatan Yarımadası'nın en çok ziyaret edilen yeri. Milattan sonra 600 yılında Mayalar tarafından inşa edilen El Castillo Tapınağı ve ondan 600 yıl sonra Toltekler tarafından inşa edilen 365 basamaklı bir diğer tapınak görülmesi gerekenler arasında.

Bembeyaz kumlar ve eğlence

Tulum, Cancun ve Playa Del Carmen

Meksika elbette sadece köklü tarihi ile dikkat çeken bir ülke değil,aynı zamanda doyasıya eğlenip denizin, plajlar boyunca uzanan beyaz kumların ve Orta Amerika güneşinin tadını çıkarabileceğiniz bir ülke. Üç şehir: Tulum, Cancun ve Playa Del Carmen. Yucatan Yarımadası'nda yer alan bu şehirler Karayiplerin mavi sularıyla unutulmaz bir tatili buluşturuyor. Tulum plajlarıyla, Playa Del Carmen cenote adı verilen doğal havuzlarıyla, Cancun şehri de 450 heykelin sergilendiği dünyanın en büyük yer altı müzesi MUSA ile Meksika'ya gelenlere unutulmaz hikayeler yazma fırsatı sunuyor. Playa Del Carmen Meksika'yı tamamen yaşatırken Cancun biraz Miami, Tulum'da Uzak Doğu'yu anımsatıyor.

Tarih ve Doğanın İçinde

Lüks Konaklama Deneyimi

İki dev otel zinciri Mandarin Oriental ve Four Seasons'ın Comove Atina'da misafirlerine lüks bir deneyim yaşatan otellerini tanıyoruz.

Dinginliğin Çağrısı

Mandarin Oriental

Lago di Como

İtalya'nın kuzeyinde yer alan Como Gölü etkileyici doğasıyla ve huzur veren atmosferiyle dikkat çekiyor. Buzul Çağı'nda oluşan göl, bulunduğu bölge için önemli bir çekim merkezi haline gelmiş ve her yıl binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor. Her mevsim harika manzarasıyla etkileyici görüntüler sunan Como Gölü'nün kıyısında yer alan Mandarin Oriental Lago di Como, misafirleri için unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor. 52 süit, 21 konuk odası ve 2 villa ile hizmet veren otelde doğu öğeleri ile İtalyan zarafetini birleştiren dekor ön plana çıkıyor.

Göl manzarasına eşlik eden, 18. yüzyıldan kalma botanik bahçesi ve dış mekan düzenlemeleri de otele ayrı bir değer katıyor. Ayrıca İtalyan lezzetleri sunan göle nazır restoranı ve barı, yemek yiyip güzel vakit geçirebileceğiniz fırsatlar yaratıyor.

Otelde aynı zamanda ruhunuzu ve bedeninizi yenileyebileceğiniz, 1300 metrekare alan üzerine kurulmuş Spa & Wellness merkezinde 2 özel spa süiti, güzellik merkezi ve yeni nesil bir fitness merkezi bulunuyor.

Ege'nin Maviliğine Doğru

Four Seasons Astir Palce Hotel Atina

Four Seasons Astir Palace Hotel, Atina'da doğasıyla dikkat çeken bir yarımadada bulunuyor. Antik tarihi keşfederken diğer taraftan da Ege Denizi'nin mavi sularına dokunabileceğiniz bir konumda yer alan otel, Antik Yunan'ın en önemli eserlerinden biri olan ve aynı zamanda Atina'nın da simge yapısı Akropol'e 30 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Otel misafirleri için 3 seçenek sunuyor: Arion, Nafsika ve Bungalov. Bungalovlar daha sakin bir tatil geçirmek isteyen misafirlerin tercihi olarak öne çıkıyor.

Nafsika bölümü özel havuzlu odalar, deniz manzaralı geniş süitler, İtalyan restoranı, su kenarı fitness merkezi ve butikleri ile daha sosyal bir tatil arayan misafirlere sunulan seçenek. Otelin Arion bölümünde ise misafirler, şık ve sade bir anlayışla dizayn edilen süitleri, Yunan mutfağının seçkin lezzetlerini. Rahatlayabilecekleri spa merkezi seçeneğini ve kapalı yüzme havuzunu bulabiliyorlar.

Four Seasons Astir Palace Hotel Atina, tarihin gizemi ve Ege Denizi'nin rahatlatıcı etkisini sunarken, 3 özel plajı ve 30 hektar alana yayılan çam ormanlarıyla birlikte misafirlerini bekliyor.

Not Almanız Gereken Rotalar

2020 Ajandanız

Yeni yılda turlarımızla yine seyahatseverlerle birlikteyiz. Yeni hikayeler yazacağımız, "deneyim seyahati" kavramını birlikte yaşayacağımız turlarımızı derledik.

Prof.Dr.İlber Ortaylı ile

Endülüs ve St.Petersburg Turu

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı ile İslam Tarihi'nde deönemli bir yer tutan Endülüs'te birbirlerine karışan, birbirlerini besleyen kültürlerin hayat verip şekillendirdiği şehirleri keşfediyoruz. Tur rotamızda Malaga, Granada, Sevilla, Cordoba şehirlerini keşfederek yol alacak ve İspanya'nın çoğu anlamda geri kalanından farklılaşan yönüyle tanışacağız. İlber Ortaylı ile 2020 yılında keşfedeceğimiz bir diğer rota da"BeyazGeceler"in şehri St.Petersburg olacak. Bütünüyle bir sanat şehri olan St.Petersburg'da Ermitaj Müzesi'ni ziyaret edip sayısı milyonları bulan eserleri görecek ve Çeşme Sarayı,Yusupov Sarayı gibi şehrin önemli noktalarını keşfedeceğiz. Yeniyılda İlber Ortaylı ile planladığımız turlarda yerinizi almayı unutmayın!

Shahzadeh İgual'ın önderliğinde

Pers'lerin köklü geçmişi

Yapıtlarında İran kültürünü ve sosyo-politik durumunu dil ustalığıyla işleyen İranlı yazar Shahzadeh lgual, bu turda bir rehber olarak bizimle birlikte memleketine doğru yolculuğa çıkıyor. Gelen konukları bir ev sahibi gibi gezdiriyor. Bu kültür turunda hem İran'ı bu kadar iyi bilen birinin sesiyle yüzlerce yıllık Pers tarihine doğru masalsı bir yolculuğa çıkacak hem de İran'ın tam beş şehrini; Mashad, Tahran, Kaşan, İsfahan, Yezd ve Şiraz'ı eşsiz yapılarıyla ve hikayeleriyle birlikte gezeceğiz. Ömer Hayyam'ı, Gazali'yi hatırlayıp UNESCO korumasına alınmış İran saraylarını keşfe çıkacağız. Yılın çeşitli dönemlerinde tekrarlayacağımız bu eşsiz turu 2020 planlarınıza ekleyin.

Bir ömürlük tur;

St.Petersburg ve Fazıl Say Konseri

Hayran olunası bir şehir düzenlemesi ve Çarlık Rusyası'ndan bugüne korunmuş görkemli yapılarıyla Rusya'nın Avrupa'ya açılan kapısı St.Petersburg... St.Petersburg hemen hemen herkesin"bu yıl göreceğim"dediği yerlerden biri. O nedenle hemen ajandanızda yeni bir sayfa daha açıp. Sizler için planladığımız bu gezinin önemli detaylarını kaydetmenizi tavsiye ediyoruz. üstelik bu turda, sadece bu unutulmaz şehri deneyimlemekle kalmadan Fazıl Say gibi dünyacaünlü bir piyanistin konserini dinleme fırsatı da sunuyor. Fazıl Say'ı dinleyenler iyi bilir; etkisi en az bir hafta geçmeyen bir deneyimle, bir kere daha dinlemeliyim diyeceğiniz bir ustadır o. Üstüne bir de St. Petersburg gibi bir şehir eklenince bu tatil sadece 2020 ajandanıza eklenmekle kalmayıp, gitmek için sabırsızlanacağınız bir deneyim olacak.

Andrea Bocelli'nin doğduğu topraklara yolculuk

Her yıl, doğduğu köy olan Lajatico'da unutulmaz bir konser veren dünyaca ünlü tenor Andrea Bocelli'nin 2020 konseri için yerinizi şimdiden ayırtın. Sanatın başkenti Floransa turu ile başlayacak olan yolculuğumuz, Andrea Bocelli'nin hafızalara kazınacak, eşsiz sahne tasarımlarıyla göz dolduran geleneksel konseriyle devam edecek. Ertesi gün Bologna'nın rönesans izlerini takip edeceğimiz bir şehir turundan sonra 3 günlük İtalya turumuzu noktalayacağız. Sonrası defterinize eklenecek size has bir deneyimden kalan notlar olacak. Andrea Bocelli'nin doğduğu toprakları, farklı tur seçeneklerimize katılarak da keşfedebilirsiniz.

Keman Tınılarında

Andre Rieu Konser Turu

2020 yılının bir diğer müzik rotası da ünlü keman virtüözü Andre Rieu'yu dinleyeceğimiz Andre Rieu Konser Turumuz olacak. Hollanda'nın Maastricht şehrinde Johann Strauss Orkestrası ile birlikte sahne alacak sanatçıyı dinleyecek, Brüksel ve Maastricht şehirlerini düzenleyeceğimiz ziyaretlerle keşfedeceğiz. Brüksel'de Hotel De Ville,Atomium gibi simge yapılarla birlikte lezzetli çikolataların yer aldığı dükkanlar, Maastricht'te ise St.Catherine Kilisesi, Servaaskerk, Pietersberg Mağaraları EskiŞehir Duvarları ve Cehennem Kapısı rotamızdaki duraklarımızdan sadece bir kaçı. Muhteşem bir resital ve keşfedilecek iki şehrin yer aldığı Andre Rieu Konser Turu 2020'nin kaçırılmayacak turlarından biri!

Benzersiz Bir Seyahat

Regent Seven Seas Deneyimi

Lüks seyahati yeniden tanımlayan Regent Seven Seasy, yolcularını kusursuz standartlarla tanıştırıyor.

Altı yıldızlı Cruise konforuyla demir alın!

Beş gemiden oluşan, sınırsız olanaklarıyla dünyanın altı yıldızlı en lüks filosuna sahip Regent Seven Seas, yolcularına benzersiz deneyimlerle dünyayı keşfetme fırsatı sunuyor. Uzun bir aradan sonra İstanbul'a gelen ilk Cruise gemisini filosunda barındırıyor. Profesyonel kadrosu, seyahatin tüm süreçlerinde her detayı en ince ayrıntısına kadar planlanmış ve kişiselleştirilmiş hizmetleriyle lüks seyahatte yepyeni hikayeler yaratıyor. İç dış kabin ayrımı olmadan en küçük kabin tipini oluşturan balkonlu mini süitler, seçkin restoranların eşsiz lezzetleri, masajlar, aromaterapiler, sınırsız olanaklar ... Her anı ilham dolu bu yolculukta misafirlerin mutluluğu için tüm detaylar düşünülmüş. Dünyayı keşfederken ihtiyaç duyulacak tüm hizmetleri karşılayan Regent Seven Seas,yolculuğa çıkmak isteyenlere birçok alternatif sunuyor. Cazibesiyle seçim yapmayı zorlaştıran bu alternatifler içinde seçilen kategoriye ek olarak; sınırsız kara turları, ücretsiz temalı restoranlar, her süit için geçerli wifi erişimi gibi ücrete dahil hizmetler yer alıyor. İyiyle yetinmeyen, fazlası olduğunu bilenlerin tercihi Regent Seven Seas, dünya mutfaklarından kişisel gelişim programlarına, arındırıcı disiplinlerden sağlıklı yaşam egzersizlerine bir Cruise yolculuğunda hayal edilenden ötesini sunuyor.

Denizlerin benzersiz maviliklerinde yep yeni bir dünyanın kapılarını aralarken sınır tanımadan büyük gemilerin demir atamadığı limanlara butik gemilerle ulaşım sağlıyor. Uzun süreli kara ziyaretleriyle yolcularını sürükleyici keşiflere çıkarıyor. Seçkin zevklere sahip, rafine bir Cruise seyahati,Regent Seven Seas yolcularını bekliyor. Dünyayı sınır tanımadan keşfedeceğiniz bu emsalsiz Cruise deneyimi için geç kalmadan yerinizi ayırın!

Kaliforniya'dan Kuzey Kanada'ya Uzanan Macera!

6 Regent Seven Seas Mariner ile SAN FRANCISCO'DAN VANCOUVER'A 7.119€'dan başlayan avantajlı fiyatlar 4 Haziran 2020

 • San Francisco
 • Astoria
 • Sitka
 • Haines
 • Icy Strait
 • Juneau
 • Wrangell
 • Ketchikan
 • Victoria
 • Vancouver
 • Alaska'da Yaz Başka!

  6 Regent Seven Seas Mariner ile VANCOUVER'DAN SEWARD'A 4.829€'dan başlayan avantajlı fiyatlar 17 Haziran 2020

 • Vancouver
 • Ketchikan
 • Juneau
 • Skagway
 • Icy Strait
 • Seward
 • Eşsiz Akdeniz Fırsatları!

  6 Regent Seven Seas Mariner ile AKDENİZ TURU 4.039€'dan başlayan avantajlı fiyatlar 28 Temmuz 2020

 • Venedik
 • Split
 • Kotor
 • Tiran
 • Corfu
 • Taormina
 • Sorrento
 • Roma
 • Sonbaharda Ege!

  6 Regent Seven Seas Mariner ile EGE TURU 9.749€'dan başlayan avantajlı fiyatlar 16 Eylül 2020

 • Monte Carlo
 • Portofino
 • Toskana
 • Roma
 • Sorrento
 • Taormina
 • İstanbul
 • Valletta
 • Heraklion
 • Rodos
 • Santorini
 • Mikonos
 • Efes
 • Doğa ve Lüks Bir Arada

  Design Plus Seya Beach Hotel & Alaçatı

  Ege'nin medeniyetleri ağırlamış topraklarında, her mevsim büyüsünü koruyan masmavi suların kıyısında aklınızda ve ruhunuzda yer edinecek bir konaklama deneyimi.

  İzmir'in huzurlu tatil beldelerinden biri olan Çeşme'ye bağlı Alaçatı, ilhamını doğadan alan bir zarafeti yansıtıyor. Taş evleri, evleri saran rengarenk çiçekleri, çiçeklerin sokakları saran kokusu derken Alaçatı'nın atmosferi masalsı bir güzelliğe bürünüyor. Bembeyazkumları,dört mevsimde de sıcaklığını koruyan iklim koşulları ile huzurlu bir tatil için yaz-kış demeden her an bavulunuzu hazırlayıp kaçabileceğiniz imkanlar sunuyor. Alaçatı, doğal güzellikleri ve ruha dokunan birer tablo gibi sokaklarıyla huzuru aşıladığı kadar su sporları, eğlence hayatı ile de dinamik yapısını ortaya koyuyor. Rüzgar konusunda doğanın cömert davrandığı Alaçatı, rüzgar sörfü tutkunlarının vazgeçilmez rotası.

  Eğlence hayatında ise AyaYorgi Koyu, sabahın ilk ışıklarına kadar canlılığını koruyan mekanlarıyla dikkat çekiyor.

  Arnavut kaldırımı sokaklarında gezinmek; beldenin imzası haline gelen yel değirmenlerine gidip sessizliği dinlemek; küçük ve şirin dükkanları, sanat atölyeleri, butik mağazaları ziyaret etmek; kurulan pazarında el yapımı taze ürünleri deneyimlemek; Ege'nin leziz mutfağının en güzel tarifleriyle damağınızı şenlendirmek, Alaçatı Ot Festivali'nin sıcacık atmosferine kapılmak bu huzur beldesinde size hayatın anlamını ve tadını yaşatacak aktiviteler. Bu küçük sahil beldesi, estetik zevkinize hitap eden bir havaya, aynı zamanda ruhunuza da derinden dokunacak bir tılsıma sahip.

  Huzurun Beldesinde Kalitenin Belgesi

  Alaçatı'nın ruhuna dokunmak, bu güzelliğin gizemine kapılmak burayı vazgeçilmez kılacaktır. Bu sakin ve keyifli beldede doğanın huzurunu yaşarken lüksün seçkinliğini deneyimleye bileceğiniz adreslerden biri ise Design Plus Seya Beach Hotel. Çark Plajı'nın hemen gerisinde konumlanan 5 yıldızlı D+ Seya Beach, misafirlerine Alaçatı'da seçkin ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Dekorasyonunda sade bir şıklık tercih edilen otelde, odaların huzur veren atmosferi renklerin kullanımıyla da doğrudan alakalı. Suyun,göğün, toprağın ve Alaçatı'nın meşhur bembeyaz kumlarının renginden benzersiz bir dünya yaratan D+ Seya Beach Otel, konuklarını el üstünde tutmasını çok iyi bilenlerden.

  D+ Seya Beach Otel, etrafı plajlarla çevrili, adadaymış hissi yaratan bir konuma sahip. Kumsalların çekiciliğinin yanı sıra havuzu, saunası, spa imkanları da konukların ayrıcalıklı hissetmesi için her türlü detayın düşünüldüğü hizmetler. Leziz restoranları, barı ve pastanesi ise damak zevkine düşkün olanları cezbedecek alternatifler sunuyor. Ege'nin mavi sularının kıyısında, o bembeyaz kumların üzerinde, Alaçatı'nın kendine has çehresini deneyimlemek için bu yıl yurt içi tatil planlarınızı oluştururken D+ Saya Beach Otel'e mutlaka yer verin ve eşsiz konaklama deneyiminin tadını çıkarın.

  Yükselen Trendler!

  Rüya Şehir Venedik'in Tam Kalbinde

  St.Regis, Venedik

  Ayrıcalıklı hissettirmeyi, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan St.Regis, yepyeni bir konaklama deneyimi sunuyor. The St.Regis Yenice, suyun duru görkeminin sokaklarını kapladığı büyülü şehir Venedik'te, Grand Canal'ın muhteşem manzarasına nazır bir konumda yer alıyor. Burada yüzyılı aşkın süredir otel olarak işletilen tarihıyapı, artık Marriott Otelleri'nin seçkin hizmet anlayışıyla, 129 oda ve 40 adet süit ile benzersiz bir konaklama deneyimi vadediyor.

  Tarihi Bir Lüksü Yaşayın

  Helvetia & Bristol, Floransa

  Floransa, sokaklarında tasarım, sanat ve lüksün tarihle buluştuğu bir şehir. Bu atmosferin yaratıcılarından biri de Helvetia & Bristol Hotel. 1883 yılında açılan, tarihı dokusu ile konforu ve seçkinliği üst düzeyde yaşatan Helvetia & Bristol yenileme çalışmalarının ardından yeniden misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Ana binasının yenileme çalışmaları haziran ayında biten Helvetia & Bristol, yanıbaşındaki yeni binasıyla da 2020 başlarında hizmete girecek.

  Zarafete Sanatsal Bir Dokunuş

  Acqua di Parma

  Zarafete odaklanan ve 1916'dan beri sofistike bir yaşam tarzı sunan İtalyan moda markası Acqua di Parma'nın ikonik serisi Colonia ailesi yeni stiliyle karşımızda. Ev kokusundan parfüme kadar Gio Pastori'nin sanatsal dokunuşuyla yenilenen The Colonia serisi, kokusuyla olduğu kadar stiliyle de fark yaratıyor.

  Converse'den Kışı Dize Getiren Yeni Koleksiyon!

  Mountain Club

  Converse yeni özel koleksiyonuyla kışın zorlu koşullarına karşı hazırlıklı. Mountain Club serisiyle ikonik ürünlerini, outdoor ve daha karakterli tabanlarla bir araya getirerek yarattığı özgün tasarımları beğeninize sunuyor. 7Kasım'da satışa sunulan Converse Mountain Club koleksiyonuyla rahatlığı keşfedin!

  Akıllı Saatlerde Google Devri

  Google Pixel Watch

  Giyilebilir teknolojinin belki de en yaygın trendi akıllı saatlere Google'ın piyasaya süreceği Pixel Watch ekleniyor. Apple Watch kadar gelişmiş özelliklere sahip yeni Pixel Watch'lar Google'ın akıllı telefonu Pixel 4 ve Pixel 4XL ile aynı dönemde tanıtılacak. Android işletim sistemiyle kullanılacak cihazın fiyatı ve diğer detayları çok yakında belli olacak.

  Şıklığınızın Pasaportunuza Yansıtın

  Mont Blanc Pasaport Kılıfı

  Ünlü aksesuar markası Mont Blanc seyahatlerinde her açıdan şık olmak isteyen seyahatseverler için göz alıcı pasaport kılıfları tasarladı. Şık görünümleri ile ön plana çıkan kılıflar, kaliteli malzemesi ve kişisel verilerinizi korumaya yönelik önlemleriyle güvenle yolculuk etmenizi sağlıyor.


  Diğer Sayılar