Geri Dön

ANDRE RİEU KONSER TURU

01 – 04 Temmuz 2021

ANDRE RİEU KONSER TURU TuruANDRE RİEU KONSER TURU TurlarıANDRE RİEU KONSER TURU TatiliANDRE RİEU KONSER TURU Vip Turu

Dünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri kabul edilen André Rieu'yu yerinde dinlemeye ne dersiniz ?

PROGRAM

1.Gün : Istanbul / Brüksel

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali SeturSelect buluşma noktasında Setur görevlisi ile saat 05:00’de buluşma . Türk Havayolları ile TK1937 seferi ile saat 08:00’de Brüksel'e hareket ve saat 10:30’da varış. Brüksel havaalanına inişimizi takriben otobüsle öğle yemeğimizin alınacağı restorana transfer.Ardından Şehrin en önemli ve en hareketli Meydanı olan Grand Palace, 96 metre uzunluğundaki kule olan Hotel De Ville, Brüksel’in en ünlü simge yapısı Atomium panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası serbest zaman. Birbirinden lezzetli çikolata ve waffle dükkanlarını gezebilir, civardaki kafe ve restoranlarda kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Akşam yemeği için otelden çıkış.Geceleme Brüksel'deki otelimizde.

2.Gün : Brüksel / Maastricht / Brüksel

Otelde alınacak kahvaltının ardından 10:00'da yaya olarak otelden hareket. Yürüme mesafesinde yer alan, Brüksel'in dünyaca ünlü Grand Place meydanini gezme, sonra ünlü balik lokantalarinin bulundugu St Catherine bölgesine yürüyüş. St Catherine kilisesini geziyoruz. Ardından öğle yemeğini meşhur bir balık lokantasında alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından yine yaya olarak otelimize dönüyoruz. Misafirlerimizin konser için hazırlanmaları ve kıyafet değiştirmeleri için gerekli zamanın ardından, 15:00;da Maastricht'e hareket ediyoruz. Maastricht'e varışımızın ardından şehri panoramik olarak geziyoruz. Maastricht Hollanda'nın en eski şehirlerinden biridir. Geçmişte Galyalılar ve Romalılar tarafından kurulan şehir ,bu dönemden ve ortaçağdan kalan tarihi yapılar ve Maas Nehri'nin etrafında yer alan eski şehir bölgesi,şehre gelen ziyaretçiler için en büyük cazibe noktalarıdır. Gezilecek yerler arasında Aziz Servatius Hazineleri Maastricht'in ilk piskoposu Aziz Servatius'un mezarı üzerine 6.yüzyılda inşa edilen Servaaskerk,Hollanda'nın en eski Roma Katolik kilisesidir. Görülmeye değer yerleri; İmparatorluk Galerisi,İncil Heykeli,İmparatorluk Salonu ve Güney Kapısı olan Bbergportaal bulunur.Kilisenin en önemli parçaları ise müzede sergilenen Aziz Servatius'un hazineleridir. Bonnefanten Müzesi , Our Lady Bazilikası ,Aziz Peter Dağı ve Pietersberg Mağaraları, Wilhelminabrug ve Aziz Servaasbrug Köprüleri,Eski Şehir Duvarları ve Cehennem Kapısı , Romantik Valkenbrug görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Andre Rieu konserinin gerçekleşeceği Vrijthof'a hareket ediyoruz. Konserin ardından Maastricht'ten ayrılıyoruz ve Brüksel'deki otelimize dönüyoruz.

3.Gün : Brüksel / Brugge / Brüksel

Otelde alınacak kahvaltının ardından Brugge'a hareket. Takribi 1 saatlik yolculuğun ardından Orta Avrupa'nın Venedik'i olarak görülen kanallar şehri Brugge'u keşfediyoruz. İkinci Dünya Savaşı'nda bombalardan kurtulan Brugge, Orta Çağ'dan gelen tüm özelliğini muhafaza etmesiyle ünlenmiş bir şehirdir. Kelime anlamı olarak "Köprüler" anlamına gelen Brugge gezimiz sırasında da bir çok köprü göreceksiniz. Kanallarla çevrelenen tarihi şehir merkezi aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası listesinde de yer alıyor. Meşhur Markt Meydanı'na doğru yola koyulduğumuzda öncelikle karşımıza Brugge'ün 13. yüzyıla tarihlenen en eski mabetlerinden birisi olan St. Salvator Katedrali çıkıyor. Şehrin en popüler kilisesi olan Meryem Kilisesi, rengarenk Orta Çağ evleri, belediye binası panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrasında öğle yemeğimizi için serbest zaman. Yemek sonrası Tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turundan sonra misafirlerimizin alışveriş yaparak ve fotoğraf çekerek bu şehrin keyfini çıkarmaları için serbest bırakıyoruz. Brüksel'e dönmek üzere Brugge'den ayrılıyoruz. Brüksel şehir merkezine veya otele varışın ardından serbest zaman. Rehberimizin beirleyeceği saatte akşam yemeği için hareket. Geceleme otelde.

4.Gün : Brüksel / Istanbul

Kahvaltının ardından 11:00'e kadar check-out işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bavulların emanet odasına yerleştirilmesi. Bugunü sizlere bırakıyoruz şehrin içinde kaybolmak ve sokakları arasında dolaşıp alışveriş yapmak için biraz serbest zaman vermek istedik. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelden hareketle Brüksel havaalanına yolculuk ve Türk Hava Yolları TK 1940 seferi ile 19:20’de İstanbul Havalimanına hareket ve 23:45’de varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul – Brüksel – İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergisi
4* otelde oda–kahvaltı esasında üç gece konaklama
Havaalanı–otel–havaalanı transferleri
Brugge, Brüksel ve Maastricht şehir turları
SeturSelect rehberlik hizmeti (Varışa istinaden rehberlik hizmeti verilecektir.)
Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)
2 Öğle ve 2 Akşam yemeği
Brugge Gezisi sırasında 1 saatlik tekne turu
Andre Rieu Konser Bileti (Seçilen kategori)

Tur Fiyati

1,537 EUR (1.Kategori Konser Bileti)
1,557 EUR (Executive Kategori Konser Bileti)

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun