Geri Dön

4 GECE 4 BAŞKENT 12 YILDIZA YOLCULUK 'PROF.DR.MEHMET RIFAT TINÇ EŞLİĞİNDE'

08-12 Haziran 2020

4 GECE 4 BAŞKENT 12 YILDIZA YOLCULUK 'PROF.DR.MEHMET RIFAT TINÇ EŞLİĞİNDE' Turu4 GECE 4 BAŞKENT 12 YILDIZA YOLCULUK 'PROF.DR.MEHMET RIFAT TINÇ EŞLİĞİNDE' Turları4 GECE 4 BAŞKENT 12 YILDIZA YOLCULUK 'PROF.DR.MEHMET RIFAT TINÇ EŞLİĞİNDE' Tatili4 GECE 4 BAŞKENT 12 YILDIZA YOLCULUK 'PROF.DR.MEHMET RIFAT TINÇ EŞLİĞİNDE' Vip Turu

Panoramik Paris Şehir Turu
Louvre muzesi Girişi
Bruxelles Sehir turu Panoramik
Strasbourg Maison Kammerzell Restaurant ‘da 1 adet akşam yemeği
Strasbourg Panoramik Şehir Turu
1 Adet akşam yemeği
Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)
La Maison de l’histoire européenne Girisi
AB Konseyi girisi belirli izin ve program musaitligine tabidir.
Avrupa Komisyonu binası
Avrupa Meclis binasi (onay gorurse gezilebilir)

PROGRAM

1 Gün : İstanbul - Paris " Paris Keşif Turu , Notre-Dame Kilisesi & Louvre Müzesi Ziyareti & Quai d’Orsay "

İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde Setur kontuarında rehberiniz ve Setur görevlisi ile buluşma. Türk Hava Yolları TK 1823 seferi ile saat 10:05'de Paris'e hareket ve saat 12:45'de varış. Varışa istinaden Paris Keşif Turu . Görülecek yerler ; Notre-Dame Kilisesi . Avrupa Birleşik Devletleri fikri 19. yy.’dan beri konuşuluyor. Notre-Dame’ın yazarı Viktor Hugo Avrupa’nın kılıçla değil kalemle kazanılacağını savunuyor. Sürgüne gönderiliyor. Louvre Müzesi Eugène De La Croix « La liberté guidant le peuple » Tablosu. Fransız İhtilali ve Çağdaş Avrupa Devletleşme Süreci, Ulus-Devlet’in doğuşu. Quai d’Orsay: Dışişleri ve Avrupa Bakanlığı. AB’nin Düşünsel Temeli olan somut dayanışmalar fikri burada ortaya atılıyor. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

2 Gün : Paris - Brüksel "Brüksel Keşif Turu & AB Zirve Konseyi ve AB Bakanlar Konseyi & Europa ve Justus Lipsius Binaları & Avrupa Tarih Müzesi"

vSabah kahvaltsının ardından Paristen Brüksel'e doğru yola çıkıyoruz . Brüksel'e varışımıza istinaden görülecek yerler ; AB Yasama Kuvvetinin Siyasi Kurumları: AB Zirve Konseyi ve AB Bakanlar Konseyi. Europa ve Justus Lipsius Binaları. Maison de l’Histoire Européen (Avrupa Tarih Müzesi) . Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.

3 Gün : Brüksel "AB Parlamentosu & Meclis Binası & Parlamentarium Binası & Avrupa Komisyonu"

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel turumuza devam edyoruz . Görülecek yerler; AB Yasamasının Demokratik Temeli: AB Parlamentosu. Meclis Binası + Parlamentarium Binası ve Avrupa Komisyonu . Turumuzun sonunda otelimize transfer ve geceleme otelde.

4 Gün : Brüksel - Luksembourg - Strasbourg "Luksembourg Keşif Turu & Avrupa Birliği Adalet Divanı ve Strasbourg'da Akşam Yemeği"

Sabah erken yapılan bir kahvaltının ardından Lüksembourg'a doğru yola çıkıyoruz . 4 saatlik bir yolculuk sonrası Luksembourg Şehir Turumuzu yapıp Avrupa Birliği Adalet Divanını gördükten sonra Strasbourg'a doğru yolumuza devam ediyoruz . Strasbourg'a varışa istinaden otele yerleşme ve akşam yemeği için buluşma. SeturSelect'in seçtiği restaurantta akşam yemeğimizi yiyiyoruz . Geceleme otelde.

5 Gün : Strasbourg - İstanbul "Strasbourg Keşif Turu & Avrupa Parlamentosu Ana Binası & Avrupa Konseyi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi"

Sabah kahvaltısının ardından Strasbourg Keşif Turunu yapıyoruz . AB’nin Demokratik Eksiklikleri. Avrupa Parlamentosu Ana Binası ve AB’nin Esas Temel Değerleri aslında AB dışındaki bir örgüt öncülük ediyor : Avrupa Konseyi ve ona bağlı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi görülecektir. Turumuzun sonunda havalimanına transfer . Türk Hava Yolları TK 1458 Seferi ile saat 18:05'de İstanbul Havalimanına hareket ve saat 22:10'da varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Ücreti
Program belirtilmeyen tüm girişler
Programda belirtilmeyen tüm yemekler
Ekstra bagaj ücretleri
Otele erken giriş ya da geç çıkış farkları
Kişisel harcamalar
Yemeklerde alınan içecekler

Tur Fiyati

1.957 EUR

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun