Geri Dön

PROF. DR. İLBER ORTAYLI İLE ST. PETERSBURG GEZİSİ 'SERHAN GÜNGÖR REHBERLİĞİNDE'

05 – 08 Temmuz 2019
PROF. DR. İLBER ORTAYLI İLE ST. PETERSBURG GEZİSİ 'SERHAN GÜNGÖR REHBERLİĞİNDE' TuruPROF. DR. İLBER ORTAYLI İLE ST. PETERSBURG GEZİSİ 'SERHAN GÜNGÖR REHBERLİĞİNDE' TurlarıPROF. DR. İLBER ORTAYLI İLE ST. PETERSBURG GEZİSİ 'SERHAN GÜNGÖR REHBERLİĞİNDE' TatiliPROF. DR. İLBER ORTAYLI İLE ST. PETERSBURG GEZİSİ 'SERHAN GÜNGÖR REHBERLİĞİNDE' Vip Turu

Bir ressamın tablosunu işler gibi tarihi dokunuşlarla zarif yapılar işlenmiş St. Petersburg’un dört bir yanına. Ressama bu kadarı da yetmemiş, büyüleyici manzaralar sunan Neva Nehri’ni geçirmiş kentin içinden...

1.Gün : Istanbul / St.Pertersbug

Istanbul Atatürk Havalimanı’nda saat 07:30’da SeturSelect buluşma noktasında buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerinimizin ardından St. Petersburg’a hareket. Yaklaşık 3 saat 20 dakikalık uçuş sonrası St. Petersburg’a varış. Otobüsle hareket önce Çeşme Kilisesi ziyareti, sonrasında panoramik şehir turu. Tur bitiminde otele yerleşme ve dinlenme. Akşam Yemeğimizi Russian Vodka Room No: 1 Restaurant'ta alacagız. Akşam yemeği sonrası özel teknemizle kanallar turu. Geceleme otelimizde.

2.Gün : St.Petersburg

Sabah kahvaltısının ardından Hermitage Müzesi Ziyareti (Pazırık Bölümü özellikle görülecek). Öğle yemeği SeturSelect'in seçimi restaurantta alınacaktır. Öğleden sonra Pushkin Evi, Dökülen Kan Kilisesi ve içinde Aivasovski’nin ünlü “Dalga” resminin de bulunduğu Rus Devlet Müzesi ziyaretleri. Akşam Yemeği Terrassa Restaurant’ta alınıyor. Geceleme otelimizde.

3.Gün : St.Petersburg

Sabah kahvaltısının ardından bugünü, hızlı feribotlarla ulaşacağımız Peterhof Sarayı’nda geçireceğiz. Saray ve bahçelerinde gezi. Öğle yemeği: Red Kabak Restaurant’ta alınacaktır. St. Petersburg’a dönüş. Serbest zaman. Akşam yemeği için otelden hareket. Akşam yemeği: Rib Eye Restaurant'ta alınacaktır. Geceleme otelimizde.

4.Gün : St.Petersburg / Istanbul

Sabah otelden valizlerimizle çıkış yapıyoruz ve St. Petersburg güneyindeki Çarışkoye Selo Sarayı’na gidiyoruz. Bu saray 18nci yüzyılda Çariçe I. Yekaterina için inşa edilmiştir. Sarayın görkemli iç mekanları yanında, gölün yanındaki ünlü Türk Hamamı’nı da göreceğiz. Buradan havalimanına geçerek Istanbul’a döneceğiz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

Profesyonel SeturSelect Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Belirtilen tüm geziler

Programda belirtilen tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tüm Öğle Yemekleri

Tüm Akşam Yemekleri

Tüm Transferler

5*otellerde oda & kahvaltı bazında konaklama

Rusya Vizesi işlem ve Ücreti

Marinskii Tiyatrosunuda bir gösteri

 

Tur Fiyatı 

2,657 EUR’dan itibaren

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun