Geri Dön

NÜKHET EVERİ REHBERLİĞİNDE GEORGE DALARAS KONSER TURU

18 – 20 Haziran 2019

NÜKHET EVERİ REHBERLİĞİNDE GEORGE DALARAS KONSER TURU TuruNÜKHET EVERİ REHBERLİĞİNDE GEORGE DALARAS KONSER TURU TurlarıNÜKHET EVERİ REHBERLİĞİNDE GEORGE DALARAS KONSER TURU TatiliNÜKHET EVERİ REHBERLİĞİNDE GEORGE DALARAS KONSER TURU Vip Turu

Antik çağda 400.000 kişilik nüfusuyla dünyanın en büyük şehri, bugün 4 milyonluk nüfusuyla Yunanistan’ın başkenti olan Atina’ya güzel ve keyifli bir kaçamak yapıyoruz. Bu gezimizde bir yandan Atina’yı keşfederken bir yandan da bu güzel şehrin en iyi restoranlarında Yunan mutfağının enfes tatlarıyla tanışacağız. Gezimiz eşsiz bir konserle taçlanacak. Dünyanın en önemli ve çok sevilen müzisyenlerinden, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi George Dalaras’ın 2019 Atina ve Epidaurus Festivali kapsamında İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile Akropolis’in en büyük tiyatrosu Odeon Herodes Atticus’ta vereceği muhteşem konseri izleyeceğiz. 19 Haziran 2019’da izleyeceğimiz bu konser 2017 yılında İzmir’de İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Atina Nea Smyrni Belediyesi iş birliği ile Ahmed Adnan Saygun Kültür Merkezi’nde George Dalaras ve İzmir Devlet Senfoni Orkestrası’nın birlikte verdikleri konserin Atina ayağı.

PROGRAM 

1.Gün : Istanbul / Atina

İstanbul Havalimanı’nda buluşma ve Türk Havayolları ile İstanbul’dan Atina’ya uçuş. Atina’ya varışa istinaden havalimanındaki işlemlerin ardından Atina’nın oldukça çekici ve revaçtaki beldesi Glyfada’da gerek konumu, gerekse sunumlarıyla ünlü ARK Restoran’da kahvaltı ederek güne merhaba diyoruz. Kahvaltımızın ardından Atina Merkeze geri dönüyor ve dünyanın en iyi müzeleri arasında yer alan Yeni Akropolis Müzesi’ni gezip, UNESCO Kültür Mirası Listesi’nde bulunan dünyanın en önemli sit alanlarından biri olan Akropolis’i ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi Akropolis’in eteklerinde yer alan bölgede muhteşem Akropolis manzaralı SeturSelect'in seçtiği restaurantta alıyoruz. Yemekten sonra yaklaşık saat 16.00’da Otel’e giriş yapıyor ve dinleniyoruz. Akşam saat 20.00’de otel lobisinde buluşup akşam yemeğimiz için Atina’nın limanı Mikrolimano/ Pire Limanı’na gidiyor ve nefis bir menü eşliğinde Atina’nın en güzel manzaralarından birinin tadını çıkarıyoruz. Geceleme otelde.

2.Gün : Atina

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00’da şehir turumuz için yola çıkıyoruz ve öğlene kadar Atina’da şehir turumuzu yaptıktan sonra öğle yemeğimiz için Atina’nın 20km güneyinde bulunan muhteşem güzellikteki bir bölge olan Vouliagmeni’ye geçiyoruz. Vouliagmeni’de Atina’nın en iyi restaurantlarından biri olan Seturselect'in seçtiği restaurantta alacağımız öğle yemeğinin ardından yine Vouliagmeni’nin meşhur dondurmalarını tadıyor ve göl kenarında kahve keyfi yaptıktan sonra saat 16.30’da otelimize dönüp akşam için dinleniyor ve hazırlanıyoruz. 18.30’da lobide buluşuyor ve SeturSelect'in seçtiği restaurantta akşam yemeğimizi aldıktan sonra 20.30’da Dalaras konseri için Odeon Herodes Atticus Tiyatrosu’na geçiyoruz. Geceleme otelde.

3.Gün : Atina / Istanbul

Sabahtan 12.30’a kadar serbest zaman. 12.30’da İstanbul’a dönüş uçuşu için Atina Havalimanı’na transfer. Türk Havayolları uçuşu ile Atina’dan İstanbul’a uçuş ve İstanbul’a varış.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

5*otelde oda ve kahvaltı bazında konaklama

Profesyonel SeturSelect Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Belirtilen tüm geziler

Programda belirtilen tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tüm Öğle Yemekleri

Tüm Akşam Yemekleri

Tüm Transferler

1.Kategori George Dalaras Konser Bileti

Atina Şehir Turu & Vougliagmeni Gezisi

Akropolis Müzesi ve Akropolis Ziyareti

Tur Fiyatı

1,597 EUR

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun