Geri Dön

GÖKÇEN ARIKAN İLE BALİ

​28 Şubat 2019 – 06 Mart 2019
GÖKÇEN ARIKAN İLE BALİ TuruGÖKÇEN ARIKAN İLE BALİ TurlarıGÖKÇEN ARIKAN İLE BALİ TatiliGÖKÇEN ARIKAN İLE BALİ Vip Turu
Gökçen Arıkan, 1981 yılında Eskişehir’de doğdu. Evli ve 2 çocuk annesi.  Anne ve babasının sporcu kimliği sayesinde küçük yaşta spor hayatına girdi. Anadolu Üniversitesi / Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi  Spor Öğretmenliği ve Antrenörlük mezunu. Mesleğine ünlü spor salonları bünyesinde başladı. Uzun yıllar boyunca fitness eğitmenliği yaptı ve grup dersleri verdi. Bu süreçte ve sonrasında Yurtiçi/Yurtdışı  eğitimlere, seminerlere ve konferanslara katıldı.  Çocuklarının doğumuyla kariyerine 3 yıl ara verdi. İş hayatına kendi yarattığı Fit Anne markasıyla geri döndü. Kariyerine Ünlü spor markalarının tanırım elçiliği ve Lifestyle Fitness Coach olarak devam ediyor.

PROGRAM

1.Gün : İstanbul / Doha

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde SeturSelect buluşma noktasında saat 17:00'de rehberimiz ile buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Doha'ya hareket. Geceleme uçakta.

2.Gün : Doha / Bali

Doha'ya varışımızın ardından Bali'ye hareket ve Bali’ye varış. İnişi müteakip, özel aracımızla otelimize gidiyor ve giriş yapıyoruz. Akşam Vücut Analizi / Tanışmanın ardından, “Uçuş sonrası eklem gerginliği ve ödemden kurtulma egzersizi” yapacağız. Geceleme otelde.

3.Gün : Bali

Erken uyanışımıza istinaden "Sunrise Greeting with YogaFit" ile güne başlıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından gün içinde serbest zaman. Akşama doğru 16.00’da otelden ayrılıyoruz ve Bali’nin en güzel gün batımlarından biri için Uluwatu tapınağına gidiyoruz. Gün batımını, her gün tapınakta yerli halkın yaptığı Keçak dansını seyrederek yapıyoruz. Bu görsel şölene tanıklık ettikten sonra otele dönüyoruz.Geceleme otelde.

4.Gün : Bali

Sabah saat 08.00 gibi otelden çıkıyoruz ve Tanrıların Adası Cennet Bali’yi keşfe başlıyoruz. Önce yerli sanatçıların yaşamayı tercih ettiği ve yağmur ormanlarının bulunduğu Ubud bölgesine gidiyoruz. Julia Roberts’ın “Ye, dua et, sev” filminin Bali’de geçen sahnelerinin çekildiği Ubud; tapınakları, pazarları, pirinç tarlaları ve birbirinden güzel restoranları ile bizi kendisine hayran bırakacak. İlk önce girişinde Lotus çiçeklerinin bulunduğu havuzları olan Saraswati tapınağını göreceğiz. Tapınak içinde bulunan Starbucks’ta mola vereceğiz. Akabinde hediyelik eşya alabileceğimiz, aynı zamanda da yerli sanatçıların eserlerinin bulunduğu pazarı gezeceğiz ve alışveriş yapabileceğiz. Daha sonra pirinç tarlalarının arasından yapacağımız keyifli bir yürüyüşle çok orijinal bir yer olan Organic Sari Cafe’sine geleceğiz ve yerel meyve sularını muhteşem bir manzaraya karşı tadacağız. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra, insanlara alışık maymunlarla dolu bir ormanda yürüyüş yapacağız ve Maymun tapınağını gezeceğiz. Bu ziyaretimiz sonrası, Ubud’u terkediyoruz ve Tegalallang pirinç teraslarına gidiyoruz. Burada hindistan cevizi ağaçlarına bağlı sonsuzluk salıncaklarına binip, pirinç terasları üzerinde havalarda uçacağız. Devamında, Bali’nin belki de en ilginç tapınaklarından olan Kutsal Su Tapınağı Tirta Empul’u göreceğiz ve burada yıkanıp arınmaya gelen halkı gözlemleyeceğiz. Günü bitirmek için Bali’nin sembollerinden Tanah Lot tapınağına gidiyoruz. Yine Bali’nin en güzel gün batımı manzarasını göreceğimiz bu yerde, dileyenler meşhur Luwak kahvesini tadabilirler. Gün batımı sonrası otele dönüş.

5.Gün : Bali

Sabah erken kalkış "Athletic Morning Yoga". Kahvaltının ardından tam gün otelde serbest zaman. Öğlen "Core Strenght Ritueli". Dinlenme ve akşam "Yoga for Tight Legs". Geceleme otelinizde.

6.Gün : Bali

Sabah'a karşı saat 01.30’da aracımızla otelden ayrılıyoruz ve 2 saatlik yolculukla yürüyüşümüze başlayacağımız nokta olan Batur dağının eteklerine geliyoruz. Yarım saatlik mola sonrası 1000 mt.lerden 1700 mt.lere kadar sürecek yürüyüşümüze başlıyoruz. 06.00 gibi zirveye varıyoruz. Gün doğumunu zirvede piknik şeklindeki kahvaltımızı alarak yapıyoruz. Akabinde krater çevresini dolaşarak aşağıya iniyoruz. Dileyenler tur bitiminde termal sulara girebilirler. 09.30 gibi bölgeden ayrılıyor ve 11.45 gibi otele dönüyoruz. Günün geri kalan zamanı otelde serbest olarak geçiyor. Akşam "Rise and Shine Yoga Power"

7.Gün : Bali / Doha / İstanbul

Sabah otelden ayrılıyor ve Katar Havayolları QR 965 seferi ile Bali’den ayrılıyoruz. Doha’ya varıyor, İstanbul uçuşuna kadar bekliyoruz. İstanbul’a varış.Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Qatar Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Alan vergileri

5* Intercontinental Hotel’de oda kahvaltı konaklamalar

Alan transferleri

Programda belirtilen tüm turlar ve giriş ücretleri

Bahşişler

Lokal restoranda 1 adet öğle yemeği

Profesyonel SeturSelect Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası (Tur'un iptali durumunda tur ücretinin %15'i kapsam dışıdır)

Vücut Analizi / Tanışma

Sunrise Greeting with YogaFit

Athletic Morning Yoga

Core Strenght Rituel

Yoga for Tight Legs

Rise and Shine Yoga Power

Tur Fiyatı 

2,697 USD

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun