Geri Dön

DR.NESLİHAN KARTOĞLU EŞLİĞİNDE LONDRA'DA ADIM ADIM SANAT TURU

28 – 30 Haziran 2019

DR.NESLİHAN KARTOĞLU EŞLİĞİNDE LONDRA'DA ADIM ADIM SANAT TURU TuruDR.NESLİHAN KARTOĞLU EŞLİĞİNDE LONDRA'DA ADIM ADIM SANAT TURU TurlarıDR.NESLİHAN KARTOĞLU EŞLİĞİNDE LONDRA'DA ADIM ADIM SANAT TURU TatiliDR.NESLİHAN KARTOĞLU EŞLİĞİNDE LONDRA'DA ADIM ADIM SANAT TURU Vip Turu

London Art-Walk ile bu özellikli bölgede; Sanat yazarı ve öğretim görevlisi Dr.Neslihan KARTOĞLU'nun rehberliğinde Londra'nın sanat hayatındaki güncel dinamiklerin sergiler eşliğinde paylaşılacağı, galerilerin bir kentin sanat hayatında ne denli önemli olduğunun tartışılacağı, bazı duraklarda galeri yöneticilerinin ve sanatçılarının da katılımıyla zenginleşecek dolu dolu ve keyifli bir deneyim sanat meraklılarını bekliyor. Mayfair'de adeta sokakları keşfe çıkarak birçok serginin izlenebileceği London Art-Walk sanat konseptli kafelerde, ünlü restaurantlarda ve publarda verilen molalarla birlikte katılımcılarına çeşitli deneyimler sunmayı da planlıyor.

PROGRAM 

1.Gün : Istanbul / Londra

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde SeturSelect buluşma noktasında buluşma. Londra'ya hareket ve varışın ardından Art-Walk rotası olan Berkeley, Dover, Grafton, Albemarble, Old Bond, Burlington Gardens, Clifford, Cork, Saville Row, Heddon sokaklarının bulunduğu Mayfair galeriler bölgesinde 10 adet galeriyi ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra galeri gezip, solumaya devam ediyoruz. Turumuzun ardından oteleimize transfer akşam yemeği için rehberimizin belirleyeceği saatte lobide buluşma ve akşam yemeği için hareket. Geceleme otelde.

2.Gün : Londra

Sabah kahvaltımızın ardından Bennet, St.James's, Jermyn, Ryder, Bury, King, Duke, Mason's Yard, Pall Mall sokaklarının bulunduğu St.James's galeriler bölgesinde 10 adet galeri ziyareti yapacagız. Galeri gezisine öyle yemeğimiz ile mola vereceğiz ardından da galerileri kaldığı yerden gezmeye devam edeceğiz. Turumuz bitiminde otele transfer ve akşam yemeği için hareket. Geceleme otelde.

3.Gün : Londra / Istanbul

Sabah kahvaltımızın ardından Tate Modern Müzesine doğru yola çıkıyoruz . Tate Modern Müzesindeki süreli sergiler turumuzda göreceklerimiz; Sanatçı Odaları (Jenny Holzer), Büyülü Gerçeklik (Weimar Almanyasında Sanat 1919-33), Natalia Goncharova ile gezimizi tamamlıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra havalimanına transfer ve İstanbul'a hareket.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul – Londra - İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi

Londra da 4 yıldızlı otelde oda ve kahvaltı bazında 2 gece konaklama

Belirtilen tüm turlar

3 Öğle ve 2 Akşam yemeği

Havaalanı – otel - havaalanı transferleri

Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

20 adet galeri ziyareti

Tate Müzesinde süreli sergi ziyaretleri

Ziyaretler çeşitli etkinliklerle desteklenecektir.

Tur Fiyatı 

1.557 GBP

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun