Geri Dön

AYHAN SİCİMOĞLU İLE GUBBIO'DA TRÜF MANTARI AVI

27 Ekim – 30 Ekim 2018
AYHAN SİCİMOĞLU İLE GUBBIO'DA TRÜF MANTARI AVI TuruAYHAN SİCİMOĞLU İLE GUBBIO'DA TRÜF MANTARI AVI TurlarıAYHAN SİCİMOĞLU İLE GUBBIO'DA TRÜF MANTARI AVI TatiliAYHAN SİCİMOĞLU İLE GUBBIO'DA TRÜF MANTARI AVI Vip Turu
Roma , Gubbio , Citta di Castello .... Gubbio’da ormanın derinliklerinde dünyanın en kıymetli gastronomik değerlerinden biri kabul edilen beyaz trüfün peşine düştük.
 

PROGRAM

1.Gün: İstanbul / Roma / Gubbio
İstanbul Atatürk havalimanı dış hatlar terminalinde Setur Select rehberi ile ile saat 05:30’da 7 numaralı Setur Select buluşma noktasında buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Roma’ya hareket. Roma havalimanına varışımızın ardından şehri keşfetmeye başlayacağız. Pier Luigi’de öğle yemeği molası veriyoruz. İtalya’nın en iyi şeflerinden birinin elinden çıkma zengin menümüzü büyük bir keyifle yedikten sonra Roma’yı geziyoruz. Şehir turumuzun ardından Emiglia Romagna Bölgesi’ne doğru 210 km.lik bir yol yaparak Gubbio’ya varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

2.Gün: Gubbio "Trüf Avı"
Bugün Gubbio’ da Piero Mussini’ nin çiftliğini ziyaret ediyoruz. Günümüze uzman eşliğinde yapacağımız "Chi-Kong" seansı ile başlıyoruz. Ardından usta ve köpekler eşliğinde "Trüf Avı" na çıkıyor ve devamında öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğleden sonra Gubbio’ yu geziyoruz. Şehir merkezini gezerken Palazzo dei Consoli’ yi ve dünyanın en ilginç meydanlarından birini göreceğiz. Geceleme otelimizde.

3. Gün: Gubbio / Citta di Castello / Gubbio
Sabah kahvaltsının ardından 52 km. mesafedeki Citta di Castello’ya doğru yola çıkıyoruz. Beyaz trüf konusunda isim yapmış bir diğer önemli merkez olan Citta di Castello el değmemiş ortaçağ dokusu ve bölgeye özgü satın alabileceğiniz gastronomik lezzetleri ile sizleri büyüleyecek. Öğle yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz . Yemek sonrası Gubbio’ya geri dönüş ( 90 km. ) ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Bologna / İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından 240 km. mesafedeki Bologna’ya hareket. Şehire varışımızın ardından öğle yemeği için Al Cambio Restaurant’a gideceğiz ve şehir turumuz. Avrupa’nın en eski üniversitesinin kurulduğu, rönesansın kalesi olan şehirlerden biridir Bologna. Turumuz esnasında Porta Nuova, Chiesa di San Salvatore, Palazzo Comunale, Piazza Maggiore, Basilica di San Petronio, Palazzo della Podesta, Via Vecchie Pescherie, Torre di Garisenda e Asinelli, Piazza della Mercanzia gibi şehrin en önemli mekanlarını gezeceğiz. Ardından Bologna Havalimanı’na hareket.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Belirtilen otelde 3 gece 4 gün oda & kahvaltı bazında konaklama
Havalimanı vergileri
Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri
Belirtilen tüm geziler
Öğle yemekleri
Mantar Avı
Setur Select rehberlik hizmetleri
Seyahat Sigortası(Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'İ kapsam dışındadır.)

Tur Fiyatı
2,547 EUR 

Seyahatinizi Size Özel Şekillendirelim

Bu programı size özel olarak tasarlamamızı isterseniz lütfen 444 97 79 nolu Setur Select Özel Seyahat Hattımızdan bizi arayın ya da select@setur.com.tr adresinden bize ulaşın. Seyahat tasarımcınız en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Sizi Arayalım

E-Bülten’imize Kayıt Olun